Osiągaj lepsze wyniki
z Mailingiem Reklamowym

Dlaczego warto wybrać
playlink 360?

Kompleksowo przygotowujemy i obsługujemy kampanie mailingowe. Naszym celem jest zwiększenie ruchu na Twojej stronie, wzrost sprzedaży i lepsza konwersja. Wykorzystujemy nowoczesne mechanizmy oparte o autorską technologię zapewniające wyższe wyniki niż tradycyjne rozwiązania.

Pełna obsługa kampanii

Zapewniamy właściwe narzędzia, doradztwo, przygotowanie szablonów oraz kompleksowe prowadzenie kampanii mailingowych.

Efekt

Realizowane przez nas kampanie mailingowe generują zauważalny wzrost ruchu na stronach i w sklepach internetowych oraz zwiększają sprzedaż.

Ruch

Realizowane przez nas kampanie dowodzą, że dobrze przygotowany mailing, skierowany do właściwej grupy odbiorców zapewnia zauważalny wzrost ruchu na stronie sklepu.

Standardy, którymi się kierujemy:

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi

Aby zapewnić skuteczność w wysyłce mailowej, niezbędna jest nie tylko wydajna, ale także bezpieczna infrastruktura. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami narzędzi wysyłkowych, którzy zapewniają najwyższą jakość usług. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko efektywność, ale również bezpieczeństwo ich działań mailingowych.

Najwyższa jakość
baz danych

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie bazy danych pochodzące z renomowanych źródeł. Nasze doświadczenie oraz zastosowanie nowoczesnych mechanizmów przekładają się na skuteczność kampanii, co potwierdzają liczne rekomendacje zadowolonych i wymagających klientów. Wierzymy, że jakość naszych baz danych jest kluczowa dla osiągnięcia pozytywnych efektów w dziedzinie marketingu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostarczać najwyższej jakości dane.

Targetowanie
i czas wysyłki

Nasza strategia komunikacji skupia się na dotarciu do użytkowników, którzy aktywnie interesują się daną tematyką. Poza tym, w ramach usługi Real Time Mailing, umożliwiamy wysyłkę wiadomości w czasie, gdy odbiorcy są dostępni online. Dzięki temu nasze działania są skuteczniejsze i pozwala to na osiągnięcie lepszych wyników w kontaktowaniu się z naszą docelową grupą.

Wspieramy Klientów Naszą wiedzą

Nasze wsparcie merytoryczne jest dostępne na każdym etapie realizacji projektu mailingowego. Wspieramy naszych klientów w analizie wyników kampanii oraz udzielamy rekomendacji dotyczących przyszłych działań z zakresu email marketingu. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza pozwolą naszym klientom na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w kontaktowaniu się z ich docelową grupą odbiorców.

Bazy danych, którymi zarządzamy to miliony potencjalnych klientów zainteresowanych
Twoimi produktami lub usługami.

Kategorie baz B2C, którymi zarządzamy:

W naszym portfolio znajdziesz:

Animowane
pliki GIF

Interaktywne
buttony

Konwersja wideo
do GIF

Ramka
rekomendacji

Retargeting
dynamiczny

RTCM – aktualizacja
promocji

RTCM – kreacje
dzienne i nocne

RTCM – licznik końca
promocji

Ruchome
banery/CTA

Ruchome
produkty

Baza wiedzy o kampaniach display

Playlink 360 zarządza bazami mailingowymi, których adresaci wyrazili zgodę na kontakt email marketingowy o charakterze komercyjnym. Większość danych obejmuje rekordy o profilu B2C.

Nie musisz się martwić o stworzenie szablonu mailingowego, ponieważ nasi specjaliści są gotowi stworzyć dla Ciebie profesjonalną kreację, wykorzystując swoje doświadczenie i najlepsze praktyki. Przed użyciem w kampanii mailingowej, kreacja będzie przetestowana. Możesz przesłać nam swój gotowy projekt lub zlecić nam stworzenie dedykowanego szablonu mailingu, ale należy pamiętać, że przygotowanie kreacji, jej obróbka graficzna i kodowanie są osobną usługą, która ma oddzielny cennik. W zapytaniu należy określić, czy jesteś zainteresowany stworzeniem dedykowanego szablonu dla Ciebie.

W mailingach ważne jest precyzyjne targetowanie – należy kierować ofertę do osób, które są zainteresowane danym produktem lub usługą, opierając się na wiedzy o ich preferencjach zakupowych. W bazach adresowych można stosować różne kryteria segmentacji, aby wybrać grupy odbiorców, które spełniają określone wymagania. W przypadku braku pewności, którą grupę wybrać – możesz liczyć na naszą pomoc.